(4.2)
Dodano:

Ponad 1/2 roku temu kupiłem 17-letniej wnuczce. Uważam ten model za topowy dla młodych posiadających mniej majętnych opiekunów oraz dla starszych. Ja zapłaciłem 368 zł. Więc cena do jakości jest wyśmienita. Jest moja opinia o S-line. Fun ma mniejszy wyświetlacz tylko o 0,2 cala. Rozdzielczość ma mniejszą. Jednak odwzorowanie kolorów jest dobre. Czytać, oglądać, filmy, korzystać z internetu można bez problemów. Nie można narzekać na baterie. Widziały gały co brały. Polecam z uwagi na opis i dobrą współpracę z pomocą techniczną. Wszystko można załatwić poprzez kontakt telefoniczny, mailowy. Producent ma siedzibę w Wrocławiu.
Produkt
posiadam od
pół roku
-
Ekran4
-
Bateria3
-
Jakość4
-
Wyposażenie5
-
Cena5
(4.4)
Dodano:

Ciekawa pozycja, może być hit. Cena jest świetna a specyfikacja nawet za dobra jak na tą cenę. To jest trzeci model fun, poprzednie dwa kierowane były do młodzieży ale czegoś im brakowało a ten jest w zasadzie kompletną ofertą. Czekamy na testy.
Produkt
tylko widziałem
Zalety
cena, cena/jakość, wykonanie, specyfikacja, polski
Wady
bateria i aparat mogłby być lepsze
-
Ekran4
-
Bateria4
-
Jakość4
-
Wyposażenie5
-
Cena5
(5)
Dodano:

Mam ten telefon od miesiąca i jestem zadowolony, jest niezwykle wydajny, żywotność baterii jest bardzo dobra, a jakość wykonania nie budzi zastrzeżeń. Kupiłem ten telefon z polecenia, nigdy wcześniej nie używałem myPhone, ale teraz stałem się fanem. Za niewielkie pieniądze można dostać coś naprawdę fajnego.
Produkt
posiadam od
miesiąca
Zalety
- cena (!)
- jakość wykonania
- wydajny procesor
- dual sim
- jakość wykonania
- wydajny procesor
- dual sim
-
Ekran5
-
Bateria5
-
Jakość5
-
Wyposażenie5
-
Cena5